test

Rekord świata na Wings For Life World Run dla naszej zawodniczki!

W niedzielę (7. maja) odbył się charytatywny bieg Wings For Life World Run 2017. Wygrała go zawodniczka w barwach SFP.guru. Dominika Stelmach-zwyciężyła globalnie wśród kobiet, ustanawiając nowy rekord biegu na poziomie 68,21 km. Dodatkowo, „nasza” zawodniczka po raz pierwszy w historii zwyciężyła w kategorii Open biegu Wings For Life World Run.

Zwyciężczyni gratulujemy i dziękujemy za dostarczenie nam tylu niesamowitych emocji.

Spotkaj nas na Konferencji Data Center

W dniu 18-go lutego 2016 będziemy prezentować rozwiązanie Patchbox na Konferencji Data Center. Wydarzenie będzie miało miejsce na terenie Businessm Institue przy ulicy ul. Trakt Lubelski 40a w Warszawie. Spotkanie ma charakter otwarty.

Patchbox® - patchcordy zmieniające długość

Patchbox® to innowacyjny system zarządzania okablowaniem w szafach rackowych. Główną cechą rozwiązania jest wykorzystanie patchcordów wyposażonych w mechanizm automatycznego dostosowania długości i magazynującego nadmiar kabla.

Ostatnia szansa na dotacje z wysokim poziomem refundacji

Rok 2014 jest ostatnim, w którym istnieje możliwość skorzystania z aż 50%-owego poziomu refundacji. Na inwestycje można uzyskać aż 200 tys. EURO dotacji. To ostatnia taka szansa z której mogą skorzystać inwestorzy zakupowi działający na rynkach środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych.

Analizy systemów ITM Business zakończone sukcesem

Z przyjemnością informujemy, że Tele Info Media Sp. z o.o. z sukcesem zakończyła kolejny projekt dotyczący analizy systemów informatycznych. Tym razem przedmiotem umowy była realizacja kluczowego cyklu analiz eksperckich w zakresie budowy systemu SaaS dla ITM Business. Jak mówi Przemysław Szajek Prezes Zarządu...

Międzynarodowe Święto Profesjonalnej Informatyki już we wrześniu

Tuż po wakacjach, w dniach 7-10 września 2014 r., w Warszawie odbędzie się Federated Conference on Computer Science and Information Systems (FedCSIS), czyli międzynarodowa konferencja naukowa poświęcona informatyce technicznej i ekonomicznej, organizowana w formie serii niezależnych konferencji, warsztatów, sympozjów i sesji specjalnych.

Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej 2014

Wczoraj w Warszawie rozpoczęło się dwudniowe Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej organizowane pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki. Niezwykle interesującym punktem programu dla Tele Info Media Sp. z o. o., producenta rozwiązań informatycznych oraz integratora produktów (Nummus i Tresor) przeznaczonych dla Bankowości Spółdzielczej, była sesja "Architektura systemów bankowych: układ zamknięty czy otwarty?".

TIM na konferencji "Informatyka dla wszystkich"

Już w piątek 16 maja 2014 r. w sali 316 gmachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Dobrej 56/66 odbędzie się konferencja pt. "Informatyka dla Wszystkich - myślenie algorytmiczne, rozwiązywanie problemów i programowanie dla wszystkich". Jest to okazja do prezentacji doświadczeń i propozycji działań, które przyczynią się do upowszechnienia w szkołach umiejętności myślenia algorytmicznego, rozwiązywania problemów i programowania od najmłodszych lat.

Najlepsze życzenia Wielkanocne od Tele Info Media

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Klientom i Partnerom Biznesowym, aby ten wyjątkowy czas wypełniły spotkania w gronie najbliższych w miłej i wiosennej atmosferze.

Nowa strona internetowa dedykowana Allied Telesis ASP

W związku z podpisaniem przez Tele Info Media Sp.z o.o. (TIM) umowy Accredited Service Provider (ASP) z globalnym dostawcą infrastruktury sieciowej Allied Telesis, uruchomiona została nowa strona internetowa dedykowana projektowi Allied Telesis ASP. Na portalu można znaleźć informacje o produktach, technologiach i promocjach. Zapraszamy również do współpracy Partnerów.