test

Rekord świata na Wings For Life World Run dla naszej zawodniczki!

W niedzielę (7. maja) odbył się charytatywny bieg Wings For Life World Run 2017. Wygrała go zawodniczka w barwach SFP.guru. Dominika Stelmach-zwyciężyła globalnie wśród kobiet, ustanawiając nowy rekord biegu na poziomie 68,21 km. Dodatkowo, „nasza” zawodniczka po raz pierwszy w historii zwyciężyła w kategorii Open biegu Wings For Life World Run.

Zwyciężczyni gratulujemy i dziękujemy za dostarczenie nam tylu niesamowitych emocji.dsTo już trzecie zwycięstwo Dominiki Stelmach w biegu Wings For Life World Run. Wcześniej wygrała bieg w Poznaniu (2015) i Melbourne (2016). W tym roku zrealizowała swoje marzenie na start w Santiago de Chile.

Gratulujemy też Bartoszowi Olewskiemu (88,24 km), który wygrał bieg w Mediolanie i zajął drugie miejsce w biegu Wings For Life World Run 2017.

 

Zapraszamy na fanpage naszego zawodnika: Dominika Stelmach – Verastile Runner

Sponsor SFP.guru www.sfp.guru