test

Kompetencje

Działamy na polskim rynku od 1996 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele projektów w obszarze infrastruktury IT, telekomunikacji oraz aplikacji biznesowych. Mamy wielu zadowolonych Klientów, z którymi udało nam się zbudować długoterminowe relacje.

 

Działając w branży IT nie ograniczamy się do technicznych aspektów funkcjonowania firm – patrzymy szerzej na zagadnienia informatyczne docierając do sedna ich istoty w kontekście biznesowym.

Opracowujemy i proponujemy naszym Klientom rozwiązania, które mają uzasadnienie ekonomiczne i są dopasowane do specyfiki ich biznesu. Oferujemy usługi, które są łatwiejsze w zarządzaniu i tańsze w utrzymaniu, pozwalając naszym Klientom na maksymalną optymalizację kosztów związanych z IT.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą administratorów sieci i systemów (Windows oraz Unix) oraz project managerów. Do dyspozycji naszych Klientów jest również nasza infrastruktura – farma serwerów oraz profesjonalne data center.

Działamy również w obszarze konsultingu IT – przeprowadzamy audyty z zakresu efektywności kosztowej IT, bezpieczeństwa danych i systemów, oraz ochrony danych osobowych.