test

Nasze technologie

Java – uważana jest przez wielu za jeden z najważniejszych języków oprogramowania XX i XXI wieku. Jest szeroko stosowana począwszy od zwykłych aplikacji, a skończywszy na aplikacjach sieciowych.

.NET Framework (.NET) – jest strukturą oprogramowania, którą można zainstalować na komputerach obsługiwanych przez system Microsoft Windows. Zawiera dużą bibliotekę kodów służących do rozwiązywania większości problemów programowych. Jest czymś w rodzaju wirtualnej maszyny, która zarządza wykonywaniem programów pisanych dla szkieletów aplikacji.Net Framework jest polecane przez Microsoft jako przeznaczone do użycia przez większość aplikacji stworzonych na platformę Windows.

PHP – jest szeroko stosowanym językiem skryptowym ogólnego przeznaczenia, który pierwotnie został zaprojektowany jedynie do tworzenia stron. PHP ujrzał światło dzienne dzięki pomysłowości Rasmusa Lerdorfa w roku 1995 i ciągle się rozwija. Może być zainstalowany na większości serwerów internetowych, wielu systemach operacyjnych i platformach. Może być używany przy pomocy wielu relacyjnych systemów zarządzania bazami danych.

Python – interpretowany, interaktywny język programowania stworzony przez Guido van Rossuma w 1990. Python posiada w pełni dynamiczny system typów i automatyczne zarządzanie pamięcią, jest zatem podobny do takich języków, jak Perl, Ruby, Scheme czy Tcl. Warto go używać, szczególnie że to właśnie w Pythonie napisano framework Django, który może śmiało konkurować z Ruby On Rails.

PostgreSQL - jeden z trzech najpopularniejszych wolnodostępnych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych. Używana przez nas w systemach przechowujących duże ilości danych.

MySQL - wolnodostępny system zarządzania relacyjnymi bazami danych obecnie rozwijany jest przez firmę Oracle. Zdobyła popularność dzięki bardzo prostej instalacji oraz obsłudze i przede wszystkim prędkości działania. ORACLE- Komercyjna baza danych stworzona przez firmę Oracle Corporation. Ceniona za swoją wydajność, niezawodność i poziom oferowanego wsparcia SLA.

          

java
microsoft-.net-framework-41

php

486px-Python logo.svg

mysql