test

Zespół

Naszym najważniejszym zasobem nie są technologie ani urządzenia high-tech – jest nim zespół ludzi pracujących na rzecz naszych Klientów. Jesteśmy zespołem z bogatym doświadczeniem biznesowym, posiadających solidne podstawy teoretyczne potwierdzone dyplomami renomowanych uczelni krajowych i zagranicznych. Drobiazgowo podchodzimy do procesów rekrutacyjnych. Budujemy z naszymi współpracownikami długoterminowe relacje unikając, częstej w branży IT, rotacji kadry.

Kluczowe osoby Tele Info Media sp. z o.o.:

Paulina Chrabałowska - ekonomista z szerokim doświadczeniem biznesowym i informatycznym zdobytym w firmach z sektora MSP. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie prowadzania projektów internetowych, informatycznych oraz teleinformatycznych. Pracowała i doradzała przy tworzeniu i rozwoju portali informatycznych, systemów (w tym bankowych) oraz produktów z zakresu teleinformatyki. Od ośmiu lat zarządza spółką z rynku informatycznego będąc odpowiedzialną za pełne spektrum działania firmy, w tym zarządzanie strategiczne, zarządzanie finansami oraz zasobami ludzkimi. Pełni funkcje zarządcze w innych spółkach handlowych. Wykształcona w kraju oraz zagranicą, absolwentka programu Professional Postgraduate Diploma in Marketing, akredytowana tytułem ACIM.

Maciej Stelmach - Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Oxford Brookes University (MBA). Łączy unikalny mariaż doświadczeń zdobywanych w działach IT spółek finansowych (Heros/Compensa) i marketingowych komórkach koncernów telekomunikacyjnych (Orange). Konsultant globalnych dostawców infrastruktury sieciowej m.in. Allied Telesis. Założyciel Tele Info Media; spółki funkcjonującej od 1996 roku.

Emilia Szczepańczyk - pasjonatka komunikacji. Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej oraz Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracowała z agencjami Public Relations (Ciszewski PR, Profundo PR), agencjami marketingu internetowego (They.pl, Komplemedio, Wywar Interactive). Ma doświadczenie w projektach IT realizowanych w ramach programu Innowacyjna Gospodarka (XXLStock). Współzałożycielka brandu BTSCommunications.Zespół specjalistów IT.


Etatowy zespół pracowników TIM składa się z kilku specjalistów. Liczba osób pracujących przy złożonych projektach sięga kilkudziesięciu ekspertów. Jesteśmy firmą outsourcingową i sami chętnie proponujemy ten model współpracy.

W składzie zespołów projektowych znaleźć można architektów i administratorów systemów informatycznych, specjalistów od sieci, grafików, programistów i specjalistów z zakresu bezpieczeństwa zarządzania informacją. Pracę fachowców koordynują doświadczeni kierownicy projektów.

Zespół konsultingu biznesowego.


Świadczymy usługi doradcze. Dysponujemy doświadczonym zespołem zadaniowym specjalizującym się w ewaluacji przedsięwzięć biznesowych. Efektem pracy zespołu jest rzetelna ocena opłacalności projektów informatycznych i ocena szans rynkowych produktów powiązanych z branżą internetową i telekomunikacyjną
Tworzone przez nas biznes plany, analizy i symulacje przepływów pieniężnych są nieodzownym wkładem do tworzenia wniosków o dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej.

Zespół programistów.

Etatowy zespół pracowników TIM specjalizuje się w tworzeniu i rozwoju aplikacji  dedykowanych sektorowi bankowemu, internetowych, rozwiązań e-commerce, aplikacji iPhone, aplikacje Android, aplikacji biznesowych.