test

Doradztwo IT

Patrzymy na biznes szerzej niż inni. Działając w obszarze konsultingu IT, nie ograniczamy się tylko do aspektów technicznych działania firm, jesteśmy dla naszych Klientów partnerem od samego początku współpracy, którym jest dobór metodyki i optymalizacja projektu.


 Przeprowadzamy audyty z zakresu efektywności kosztowej IT, bezpieczeństwa danych i systemów oraz ochrony danych osobowych. Zajmujemy się przeprowadzaniem analiz ukierunkowanych na poprawę procesów biznesowych. Opracowujemy i proponujemy naszym Klientom indywidualne rozwiązania dopasowane do konkretnej firmy oraz branży.


Każdy projekt realizowany przez nasz wysoko wykwalifikowany zespół, jest zarządzany i nadzorowany. Oferujemy usługi, które są łatwiejsze w zarządzaniu i pozwalają naszym Klientom na maksymalną optymalizację i racjonalizację kosztów związanych z IT.

 

Skontaktuj się z nami – bezpłatnie przeanalizujemy zakres Twoich potrzeb w ramach usługi pomocy technicznej i określimy ile możesz zaoszczędzić decydując się na współpracę z Tele Info Media.