test

Oprogramowania dla banków spółdzielczych

„Od 1996 Tele Info Media (TIM) pomaga klientom w osiąganiu większej rentowności i w czerpaniu zysków z nowoczesnych produktów i rozwiązań, uzupełnianych najwyższej jakości usługami. Działając w branży IT nie ograniczamy się do technicznych aspektów funkcjonowania firm – patrzymy szerzej na zagadnienia informatyczne docierając do sedna ich istoty w kontekście biznesowym.”
– Maciej Stelmach, dyrektor zarządzający Tele Info Media

O firmie

Działamy w najważniejszych branżach, włączając finanse i bankowość. Tele Info Media oferuje kompleks usług dzięki którym można w efektywny sposób zorganizować zagadnienia związane z IT w Państwa przedsiębiorstwie. Usługi realizowane są przez naszych wykwalifikowanych inżynierów sieciowych i systemowych. Do dyspozycji naszych Klientów pozostaje m.in. profesjonalne data center, w którym bezpiecznie możecie Państwo ulokować ważne systemy informatyczne swojej firmy. Projekty o większym poziomie złożoności są kierowane przez doświadczonych Project managerów.

TIM jest również producentem rozwiązań informatycznych oraz integratorem. Wśród szerokiego wachlarza rozwiązań na szczególną uwagę zasługują produkty przeznaczone dla Bankowości Spółdzielczej. Jest to system zarządzania obiegiem gotówki i precjozów – Nummus i platforma dealerska dedykowana negocjacji kursów walut i odsetek depozytów - Tresor.